Ми позиціонуємо себе як організацію лівого спрямування, що включає наступні засади:
- FLINTA-група (без цис*чоловіків);
- горизонтальність та антиекспертність в роботі організації (передбачає прийняття рішень методом консенсусу, а також проведення обговорень за допомогою принципів ненасильницької комунікації);
- антиесенціалізм та принципи квір-теорії (підтримка ідеї про соціальну сконструйованість будь-яких суспільних понять;
- інтерсекційність: не можна говорити про фемінізм без врахування питань раси/класу/сексуальності/ґендерної ідентичності;
- попередня засада передбачає нашу підтримку антикапіталістичних/ антиколоніальних/альтерглобалістських ідей, а також критику неоліберального режиму.
На сьогодні наша організація складається із 8 учасни_ць. Кожн_ій із нас є близьким певний напрям фемінізму, серед яких: інтерсекційний, марксистський, радикальний та квір-фемінізми. Нашою метою не є визначення єдиної організаційної течії фемінізму, однак кожн_а з нас поділяє вище зазначені принципи роботи організації, а також виступає із критикою недопустимих, з нашої точки зору, речей.
Ми наполягаємо на критиці наступних явищ, які мають місце в українському феміністичному русі, а саме:
- трансфобія та расизм серед українських феміністок;
- стигма/зверхнє ставлення до/не зважання на секс-робітни_ць; ВІЛ-позитивних; споживач_ок наркотичних речовин;
- ультраправе насилля.
На нашу думку, в феміністичних заходах немає сенсу, коли на критичних активіст_ок не зважають, коли їх маргіналізують і вважають “занадто радикальними”; коли після “успішних” акцій в соціальних мережах розшукують активіст_ок з “не такими” плакатами.